about me

Ahoj!


Říkej mi Ann a zcela upřímně s kapkou humoru tě vítám na svém blogu.
Dovol mi abych se ti krátce představila - móda, růžové brýle při pohledu na svět a vysoké podpatky mě sice dokonale vystihují ale to není zdaleka vše.... Nemusím se přece držet při zemi, že? :-)


Miluju jídlo celým svým srdcem a dobrým drinkem, šálkem kvalitní kávy či dobrým šampaňským zcela určitě nepohrdnu. Ráda se směju a ještě radši mám dobré vtipy a staré komedie. Neposlouchám jen jeden vyhraněný styl hudby, ale jen to, co se mně líbí, včetně vážné hudby. V módě miluju klasický nadčasový styl s jistou extravaganci a osobitostí svého vlastního stylu.


 Zbožňuju všechna zvířata na světě kromě hadů. Především u psů mám slabost pro buldoky a asi uhodneš proč - jeden právě teď leží vedle mě. Miluju moře a je mi jistou životní inspirací- především ta pohoda na pláži s koktejlem v ruce... :-) 


Svoje zdraví beru jako svůj životní styl, jsem vegetariánka a často ráda dělám pokusy s přírodně vyrobenou kosmetikou. Zdravé jídlo pro mě tudíž není jen módní vlnou, ale celým životním stylem se vším všudy.


Hlavně doufám, že nebereš všechno vážně a přišel/a jsi se sem na můj blog pobavit, nebo si užít svůj volný čas u něčeho dobrého na zub se špetkou humoru. Budu ráda za všechny tvoje připomínky i komentáře, takže mě určitě neváhej kontaktovat!


Krásný den! S láskou tvoje

AnnKam dál?!

Komáři, klíšťata a vlastně veškerou hmyzí havěť často řadíme do skupiny velmi neoblíbených tvorů. Je snad něco více otravnějšího než štípance od komára, klíšťata, která přenáší nemoci a ostatní? Přirozeně bychom se před nimi chtěli chránit. Jsou však repelenty vhodnou volbou? Doporučují se vůbec pro děti? A můžeme se chránit i něčím přírodním? To...

Často se mi stává, že když někomu řeknu, že se snažím kupovat co nejvíce ovoce a zeleniny od BIO pěstitelů, tak mi lidi na to hned odpoví: "kdo ví, jak to s tím BIO vlastně je, je to jen byznys" nebo "oni stejně podvádí a jen to vydávají za BIO", či ještě lepší "BIO zemědělci stříkají v noci." atp. Byla...

Jemně zlatavé plody se sladkou a výraznou chutí. Dávají našim očím jiskru a krásu a jádra z jejich pecek údajně dokážou vyléčit rakovinu. Pochází ze severní Číny a dnes jsou rozšířené téměř po celém světě. V některých místech rostou dokonce i planě. Divoký kmen Hunza, jehož strava je tvořená především ze sušených meruněk, se pyšní neuvěřitelnému...