about me

Ahoj!


Říkej mi Ann a zcela upřímně s kapkou humoru tě vítám na svém blogu.
Dovol mi abych se ti krátce představila - móda, růžové brýle při pohledu na svět a vysoké podpatky mě sice dokonale vystihují ale to není zdaleka vše.... Nemusím se přece držet při zemi, že? :-)


Miluju jídlo celým svým srdcem a dobrým drinkem, šálkem kvalitní kávy či dobrým šampaňským zcela určitě nepohrdnu. Ráda se směju a ještě radši mám dobré vtipy a staré komedie. Neposlouchám jen jeden vyhraněný styl hudby, ale jen to, co se mně líbí, včetně vážné hudby. V módě miluju klasický nadčasový styl s jistou extravaganci a osobitostí svého vlastního stylu.


 Zbožňuju všechna zvířata na světě kromě hadů. Především u psů mám slabost pro buldoky a asi uhodneš proč - jeden právě teď leží vedle mě. Miluju moře a je mi jistou životní inspirací- především ta pohoda na pláži s koktejlem v ruce... :-) 


Svoje zdraví beru jako svůj životní styl, jsem vegetariánka a často ráda dělám pokusy s přírodně vyrobenou kosmetikou. Zdravé jídlo pro mě tudíž není jen módní vlnou, ale celým životním stylem se vším všudy.


Hlavně doufám, že nebereš všechno vážně a přišel/a jsi se sem na můj blog pobavit, nebo si užít svůj volný čas u něčeho dobrého na zub se špetkou humoru. Budu ráda za všechny tvoje připomínky i komentáře, takže mě určitě neváhej kontaktovat!


Krásný den! S láskou tvoje

AnnKam dál?!

Hrušky a jablka jsou poslední odpovědí léta a sklizně. Jak si příjemnou chuť doznívajících slunečních paprsků uchovat do chladných zimních dní? Není nic snadnějšího než si uvařit svá vlastní domácí povidla. Jde to úplně jednoduše, dokonce i bez zbytečného a nezdravého cukru! Výsledným produktem ve skleničce je potom pouze uvařené ovoce a věřte mi,...

Ať už jste student či rodič, který má děti školou povinné, rozhodně víte, co znamená podzim. Není to jen opadávání listí, mlhy a sychravé počasí. Začíná nový školní rok a vy už se několik týdnů věnujete nekonečnému nakupování školních pomůcek, často s údivem, zda vám tohle všechno opravdu k něčemu bude a v neposlední řadě se to snažíte všechno...