3 #musthave pro podzimní šatník

No není ten podzim nádherný? Tolik inspirací barev okolo nás? Kdy je vhodnější doba připomenout mužům existenci více barev a odstínů než teď na podzim? :-)
Našla jsem pro vás tři nejlepší módní kousky (alespoň podle mě) do podzimního šatníku, kterými můžete vylepšit každý váš outfit, zároveň budete neustále IN a nebudete k tomu ani potřebovat hodiny v nákupních centrech nebo celé nové kolekce oblečení do vašeho šatníku.. :-)

 1)  První a skoro nejdůležitější věcí na podzim bez které to prostě nejde je kvalitní kabát. Je velmi důležité aby byl pohodlný a teplý a aby se dal ideálně kombinovat se spoustou kousků z vašeho šatníku. Já osobně bych doporučila jít do neutrálnějších barev jako jsou odstíny černé, šedé, hnědé nebo vínově červené. Za prvé se hodí na podzim a za druhé je oceníte k barevnějším outfitům.

Letošním hitem jsou oversize kabáty, které samozřejmě nemusí všem vyhovovat. Za mě mají rozhodně zelenou, protože je miluju. Zahřívají poměrně velkou část těla a nikde vám "netáhne". Samozřejmě je pravdou, že nemusí vždy vypadat dobře na všech typech postavy nebo ke všem outfitům sexy jako jiné upnutější kousky. Co se ale týče komfortu tak jsou nepřekonatelné.

2) Druhou roli, ale zdaleka ne vedlejší na podzim hrají boty. Pro letošní podzim jsou pro mě číslo jedna vysoké, semišové kozačky nad kolena, buď na lehkém podpatku nebo bez něj - pro ty co preferují pohodlnost. Skvěle se hodí totiž k sukním nebo podzimním šatům a dodají vašemu outfitu elegantní šmrnc. Samozřejmě hodně zvýrazní nohy i stehna a nejsou tudíž vhodné úplně pro všechny. Je to hot kousek pro tuto sezónu. Letos neplatí, že dlouhé kozačky nad kolena jsou OUT. Alespoň vám nebudou mrznout nohy, když si náhodou vezmete sukni do práce nebo do školy. :-)

3) Poslední TOP podzimní kousek není samotné oblečení nebo nový přírůstek do botníku, ale jedná se o módní doplněk. Ano uhádli jste - je to klobouk. Opět zahoďme předsudky, že klobouky nosí jen starší dámy nebo se hodí jen na Velkou pardubickou a radši se porozhlédněte po nějakém kousku, který by Vám sedl. Rozhodně není pravdou, že klobouky sluší jen některým typům obličeje - stejně jako je hodně typů obličeje, stejně tak je hodně typů klobouků... S kloboukem na sebe můžete přiměřeně strhnout zajímavou pozornost a navíc si budete připadat jako dáma. Další nepsanou výhodou je, že nezáleží jak moc máte hezký účes :-)

Doufám, že vás něco z těchto tipů inspirovalo k vylepšení vašeho outfitu nebo ke koupi jedné z věcí. Zajímalo by mě také, co je pro vás nejlepší TOP kousek ze šatníku na podzim? Napište mi do komentářů.. .

Krásné podzimní dny vám přeje vaše

Ann 

Where now?!

Komáři, klíšťata a vlastně veškerou hmyzí havěť často řadíme do skupiny velmi neoblíbených tvorů. Je snad něco více otravnějšího než štípance od komára, klíšťata, která přenáší nemoci a ostatní? Přirozeně bychom se před nimi chtěli chránit. Jsou však repelenty vhodnou volbou? Doporučují se vůbec pro děti? A můžeme se chránit i něčím přírodním? To...

Často se mi stává, že když někomu řeknu, že se snažím kupovat co nejvíce ovoce a zeleniny od BIO pěstitelů, tak mi lidi na to hned odpoví: "kdo ví, jak to s tím BIO vlastně je, je to jen byznys" nebo "oni stejně podvádí a jen to vydávají za BIO", či ještě lepší "BIO zemědělci stříkají v noci." atp. Byla...

Jemně zlatavé plody se sladkou a výraznou chutí. Dávají našim očím jiskru a krásu a jádra z jejich pecek údajně dokážou vyléčit rakovinu. Pochází ze severní Číny a dnes jsou rozšířené téměř po celém světě. V některých místech rostou dokonce i planě. Divoký kmen Hunza, jehož strava je tvořená především ze sušených meruněk, se pyšní neuvěřitelnému...