Letní trendy - 2018

Léto. Podle mě nejkrásnější období v roce. Volné šaty a sukně, kraťasy, odvážné topy a plavky dávají ženě v létě pocit svobody a nechávají volnou ruku její kreativitě. Nespočet různých barevných vzorů, látek, odvážné výstřihy či holá záda... Co je ale aktuální pro tento rok? Co byste ještě měla dokoupit, abyste byla #IN? Pojďme se společně podívat na módní trendy pro léto 2018!

Přirozenost, jednoduchost a krása - pro letní módu platí spousta stejných pravidel jako pro jaro. Pokud jste tento článek nestihli, tak si ho můžete přečíst zde.


Které kousky ale zasluhují vaši pozornost, protože kdy jindy je nosit, nežli v létě?


Letní šaty - v hlavní roli pruhy a volány

Pokud nemáte letos nachystané šaty s volány či pruhy, jako byste ani nebyla políbena novými trendy. Proužky přinášejí nový retro styl a volánky připomínají naši romantickou duši. Pokud se vám však nelíbí, můžete vsadit na spoustu květinových a barevných vzorů, které jsou také velmi hot kousky. Nádherné jsou i kostkované retro vzory, vzory slunečnic a dalších květin. Léto je letos prostě pořádná procházka džunglí!


Vzdušné a sexy crop topy

Crop topy jsou velmi hot kousky, a to doslova. Při správně zvolené kombinaci jsou velmi sexy! Nejlépe podle mě vypadají v kombinaci s roztrhanými džínami či kraťasy. Můžete je nosit ve všech možných barvách! Hodně cool jsou ale bílé nebo černé s potiskem. Můžete si vybrat ale třeba i volánkový a doplnit ho sukní - vzniknou vám tak nevšední, letní a originální šaty.


Jednodílné plavky jsou zpět!

Dávno jsou pryč ty časy, kdy jednodílné plavky nosily jen starší dámy a paní. Letos jsou v kurzu úplně pro všechny! Navíc jsou velmi pohodlné na plavání. Nejvíce vedou opět jednobarevné s potisky. Pokud hledáte tu správnou inspiraci, mrkněte se na Pobřežní hlídku! Přesně tyto plavky jsou hitem pro tuto letní sezónu a můžete si být jisté, že i jeden kousek udělá spoustu parády!


Klobouky, brýle, kšiltovky aneb nutná výbava k bazénu


Pokud trávíte hodně času na slunci, nezapomínejte na pokrývky hlavy, abyste z příjemného opalování nedostali úpal a vhodnou ochranu proti slunečnímu záření! (článek o opalovacích krémech najdete zde)


Slaměné klobouky, šátky do vlasů a kšiltovky obzvláště se znakem Yankees jsou hit! Nejenže jsou módním doplňkem a jsou skvělé pro "#bad hair day", ale zároveň mají i svoji funkční stránku. Takže určitě neváhejte a pořiďte si na léto krásný slamák či kšiltovku!


Proutěné kabelky

Nejenom k vodě, ale i do města můžete nosit retro proutěné kabelky. Na koupání jsou navíc hodně praktické. Ale společně s volánkovými šaty jsou velmi roztomilé. Můžete je vzít i bez obav na piknik a navíc jsou eko. Kdo by tedy nechtěl takovouto kabelku?


9O's

Určitě jste si nemohli nevšimnout, že se znovu do módy vracejí 9O's. Tepláky s pruhy na stranách, džíny s vysokým pasem, puntíky, proužky a někdy až nevkusné vzory. Takže nám nezbývá nic jiného, než se s tím smířit a postupně si zase začít zvykat na nové trendy... Tak to s módou ale přece je, no ne?!


Napište mi, jaké kousky nosíte nejraději a na které nedáte dopustit! Budu se těšit na Vaše odpovědi a názory!


Krásné dny plné módy!

Přeje

Vaše

Ann

Where now?!

Konec školního roku se nachýlil ke konci a sezóna rodinných dovolených je již za dveřmi. Už se nemůžete dočkat, až sbalíte kufry a vytáhnete paty z domova za krásnou přírodou či sluníčkem a načerpáte zase energii se svými nejbližšími... Představa je to krásná, ale co když?! Naneštěstí se Vám může stát pár nepříjemností, které celou dovolenou...

Všichni známe ten skvělý pocit, když se během horkého letního dne zakousneme do šťavnatého a sladkého melounu. Většina lidí, včetně dětí ho miluje a není se čemu divit. Jeho sladká chuť se spoustou vodnaté dužiny je prostě k nakousnutí. Pomalu začíná melounová sezóna, tak se máme na co těšit. Je ale meloun pro nás dobrý? Neobsahuje moc cukru? Můžu...

Léto. Podle mě nejkrásnější období v roce. Volné šaty a sukně, kraťasy, odvážné topy a plavky dávají ženě v létě pocit svobody a nechávají volnou ruku její kreativitě. Nespočet různých barevných vzorů, látek, odvážné výstřihy či holá záda... Co je ale aktuální pro tento rok? Co byste ještě měla dokoupit, abyste byla #IN? Pojďme se společně podívat...